www.vizyonders.com
   
www.vizyonders.com
Öğretmen Ara
Özel Ders Ver
Test Çöz
Blog
    Anasayfa - Hakkımızda - İletişim  
Blog  

Kelime Ezberle

Gelişen teknoloji ile artık hemen hemen her şey  cebimize girdi diyebiliriz. Bugün fatura ödemek veya bir yere para göndermek için eskiden olduğu gibi bir bankaya veya atm cihazına gitmeye hiç ihtiyaç duymuyoruz. Elimize aldığımız akıllı telefonla oturduğumuz yerden çok kısa sürede hallediyoruz. Hem de hiç sıra beklemeden.

Akıllı telefonlar sadece gündelik işler için değil bir çok sektörde kullanılmaktadır. Bu kullanım yüzdesi her geçen gün daha da artmakta. Bu sektörlerden bir tanesi de Eğitim. Eğitimin bir çok parçasında kullanılmaya başlandı ve her geçen gün daha çok karşımıza çıkmaya başladı.

İngilizce öğrenirken veya öğrendikten sonra kelime ezberlemek konuşmanızı daha akıcı hale getirecek bir etken. Yolda giderken veya kısa bir boş zamanınızda elinizdeki akıllı telefon ile kelime ezberlemek bu uygulama ile çok daha kolay. Google Play de gördüğüm uygulama çok hoşuma gitti.

Uygulamanın ismi Kelime Ezberle. Uygulamada Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe şeklinde kelimeleri bulmaya çalışıyor, kendinizi test edebiliyor veya kelimelerin telaffuzunu sesli olarak dinleyebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamanın telefonunuzda durmasını tavsiye ediyorum.

Uygulamanın adresi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.muratkilic.kelimeezberle&hl=tr

Kurumsal

Hakkımızda

Neden Özel Ders ?

Bize Ulaşın

Üyelik
Ücretsiz Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Destek
Sık Sorulan Sorular
Ödeme Seçenekleri
Üyelik Sözleşmesi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi
Copyright © 2013 Vizyon Ders Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Takip edin