www.vizyonders.com
   
www.vizyonders.com
Öğretmen Ara
Özel Ders Ver
Test Çöz
Blog
    Anasayfa - Hakkımızda - İletişim  
Blog  

Vizyon Ders Blog

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda birçok alanda kolaylıklar oluştu. Bundan çok değil sadece 6-7 yıl öncesinde telefonlar sadece arama ve mesaj işini yapabiliyordu. Bugün herhangi bir akıllı telefondan arama yapmak ve mesaj atmak artık bir özellik olarak söylenmiyor bile.

Teknolojinin her alanda kullanıldığı gibi artık eğitim alanında kullanılması kaçınılmaz oldu. Tablet ve uygulamaların kullanılması hemen hemen bütün branşlarda konuların anlatılmasında ve anlaşılmasında öğretmen ve öğrencilere kolaylıklar sağlamaya başladı. Öğrencinin derse olan motivasyonunu ciddi manada arttırdığını gözlemleyen öğretmenlerimiz çok fazla.

Bizim buradaki amaçlarımızdan bir tanesi bu uygulamalardan öğretmen ve öğrencilerimizi haberdar etmek. Aynı zamanda öğretmen ve velilerin ihtiyaç duyduğu eğitim ve kişisel gelişim hakkında bir çok bilgiyi burda paylaşmak. Bu sayede öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz özel ders öğretmeni aramakla birlikte aynı zamanda bu haberlerden haberdar olabilecekler.

VizyonDers.com Ekibi

Kurumsal

Hakkımızda

Neden Özel Ders ?

Bize Ulaşın

Üyelik
Ücretsiz Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Destek
Sık Sorulan Sorular
Ödeme Seçenekleri
Üyelik Sözleşmesi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi
Copyright © 2013 Vizyon Ders Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Takip edin