www.vizyonders.com
   
www.vizyonders.com
Öğretmen Ara
Özel Ders Ver
Test Çöz
Blog
    Anasayfa - Hakkımızda - İletişim  
Destek Grupları
ÖDEME
Ödeme Seçenekleri
GÜVENLİK
Vizyon Ders ve Güvenlik
NASIL ÇALIŞIR
Nasıl Çalışır
S.S.S
Sık Sorulan Sorular
BİZE ULAŞIN
Bize Ulaşın
Destek - Nasıl Çalışır  
Nasıl Çalışır
Öğretmenler
Özel ders vermek için sitenize nasıl üye olabilirim?

Sayfamızın üst kısmında bulunan "Özel Ders Ver" butonuna tıklamanız yeterlidir. Üyelik kaydınızı tamamlarken eğitim ve mezuniyet durumu gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulmasını tavsiye ediyoruz. Öğretmen arayan öğrenciler, profilinizde yazmış olduğunuz bilgileri filtreliyerek size ulaşacağından ne kadar tam bilgi paylaşırsanız o kadar verimli bir sonuca ulaşmış olursunuz.

Ders verilecek alanlar için kısıtlama varmıdır?

Herhangi bir kısıtlamamız sözkonusu değildir. Fakat, Veli ve öğrenci gözü ile baktığımızda çok ders seçimi sizin için amatör hissi uyandırabilir. Bu noktada tavsiyemiz hangi dalda uzmanlaşmış iseniz sadece o konudaki alanları seçmenizdir.

Ders vermek için, öğretmen olmak gerekiyor mu?

Vizyonders.com olarak özel ders verecek olan eğitimcilerimizden herhangi bir şekilde diploma ve sertifikası onaylaması yapmıyoruz. Özel ders verebilmek için böyle bir şarta da ihtiyaç yoktur. Tavsiyemiz, faydalı olacağınızı düşündüğünüz her dalda özel ders vermenizdir.

Üyelik ücreti ne kadardır?

Vizyonders.com da üyelikler öğrencilerimiz için ÜCRETSİZDİR.

Öğretmenlerimiz için üyelik ücretleri KAMPANYA nedeniyle aşağıdaki gibidir :

1 Aylık Üyelik : 9 TL

3 Aylık Üyelik :  19 TL

12 Aylık Üyelik : 59 TL

Profilimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye kaydı olduktan sonra e-mail adresi ve şifresi ile girdiğiniz ekranda kişisel bilgilerinizin tamamını güncelleme hakkına sahipsiniz.

Özel ders vermek için ne kadar ücret talep etmeliyim?

Ders ücretleri, öğretmenin eğitim durumu, almış olduğu sertifikalar, tecrübe ve branşın talep durumuna bağlı olarak değişir. Tavsiyemiz, bütün bunlar gözönüne alınarak, arz talep dengesini gözeterek ortalama değerlerde fiyatlar istemenizdir.

Sitenize kayıt olduktan sonra ders talebini ne zaman alırım?

Öncelikle profilinizdeki kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Özel derslere olan talebin genel olarak Eylül-Kasım, Aralık-Şubat, Nisan-Haziran ayları arasında yoğunluğu artar. İngilizce gibi yabancı dil ve kişisel beceri gerektiren derslerde ise tüm yıla yayılan bir talep vardır.

Sitenize üye olduktan sonra profilimi gösteren bir web sayfam olacak mı?

Evet. Üyeliğinizi aktive eder etmez istediğiniz kullanıcı adını seçerek kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. http://www.vizyonders.com/<kullanıcı_adınız>/ adresinde herkesin kolayca profilinize ulaşabileceği bir sayfanız olacaktır. Profilinizi her güncellemenizde bu sayfa da güncellenmiş olacaktır. Bu sayfanın çalışabilmesi için kullanıcı adınızı seçerken içerisinde Türkçe karakterlerin bulunmaması gerekmektedir.

Profilimi gören öğrencilerin bana ulaşmalarını nasıl sağlayabilirim?

Profilinizde girdiğiniz bilgilerin içeriği, detayları, yazıya aktarımı ve tüm bunları sunuş tarzınız sizi değerlendiren potansiyel öğrencilerin yegane incelediği ve kıyasladığı şeylerdir. İyi bir intiba bırakabilmeniz için profiliniz elinizdeki ilk ve en önemli fırsat olup potansiyel öğrencilerin size ulaşıp ulaşmamasını belirleyen faktördür. İyi bir profil nedir, nasıl yazılır, nelere dikkat etmek gerekir? Profilinizi düzenlerken dikkat etmeniz gereken püf noktalar şunlardır: 

1) Tüm sunduğunuz bilgilerin tam, doğru ve eksiksiz girilmesi
 
2) Gramer ve yazım kurallarına dikkat edilmesi, akıcı bir dil kullanılması. Kendi tanıtımını gramer ve yazım hataları içeren bir yazı ile yapan bir öğretmen potansiyel öğrencilere pek güven vermeyebilir.
 
3) Ders verdiğiniz alanları seçerken sadece ve sadece kalifiye olduğunuz ve gerçekten dersini verdiğiniz alanların seçilmesi
 
4) Özel ders tecrübelerinizin kapsamlı ve detaylı anlatılması, hangi alanlarda ders verdiğinizin açık ve net şekilde belirtilmesi
 
5) Profilinizde kendinize ait ve güzel çekilmiş bir resminizin olması. Profilinde resimleri olan üyelerimiz potansiyel öğrencilerden diğer üyelere kıyasla yaklaşık 10 kat daha fazla email almaktadır.
 
6) Telefon, email adresi, ev adresi gibi kişisel bilgilerin profilinizde sadece bu alanların sorulduğu yerlere girilmesi ve diğer herkes tarafından görülebilen alanlarda belirtilmemesi. Aksi takdirde çok sayıda spam emaile maruz kalıp, telefon veya email ile rahatsız edilebilirsiniz.
 
7) Referanslarınızı belirtirken referanslarınıza ait email ve telefon gibi kişisel bilgilerin girilmemesi. Referanslarınızın sadece isim bilgisini giriniz ve kendilerine hangi konu ve alanlarda yardımcı olduğunuzu veya ders verdiğinizi belirtiniz. Referanslarınızdan izin almadan bilgilerini profilinizde belirtmeyiniz.
Binlerce öğretmen arasında popülerliğimi nasıl arttırabilirim?

vizyonders.com üyeliğini gerçekleştirdikten sonra vip öğretmen olabilme şansınız vardır.Bunun için gerekli şartlara ulaşmış iseniz daha seçkin bir konumda daha elit bir kitleye hitap edebilirsiniz

Üyeliğimi iptal etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Herhangi bir sayfa üzerindeyken Üye Girişi linkini tıklayınız. Üye girişi kısmında kullanıcı adı ve şifrenizi girip sisteme bağlanınız. Karşınıza çıkan 'Üyelik' sayfasında 'Üyelik İşlemleri' bölümü altında 'Üyeliğimi İptal Et' seçeneğini kullanarak üyeliğiniz iptal edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize ulaşınız.

Şifremi unuttum, siteye giriş yapamıyorum. Şifreme nasıl ulaşabilirim?

Herhangi bir sayfa üzerindeyken Üye Girişi veya Şifremi Unuttum linkini tıklayınız. Şifremi Unuttum kısmında kullanıcı adı ve email adresinizi girerek kayıtlı olduğunuz email adresine şifrenizi gönderebilirsiniz. 

Aktivasyon emaili, şifrem, üyelik bilgilerim email adresime niçin gelmiyor?

Vizyonders.com'dan üyelik başvurusu, yeni şifre isteği gibi taleplere sistem otomatik olarak cevap vermekte ve aktivasyon emaili veya şifre anında gönderilmektedir. Sistem tarafından gönderilen emailler zaman zaman Hotmail, Yahoo, Mynet gibi email servisleri tarafından "Junk Mail", "Bulk Mail", "Önemsiz Posta", "Gereksiz" veya benzeri bir klasöre aktarılabilmektedir. Bu klasörleri mutlaka kontrol etmelisiniz ve kalıcı çözüm olarak vizyonders.com'un email adresini "Güvenli Gönderenler" listenize eklemelisiniz.

Öğrenciler
vizyonders.com' da aradığım öğretmeni nasıl bulurum?

vizyonders.com'da istediğiniz öğretmene ulaşmak çok daha hızlı. Anasayfada bulunan öğretmen ara butonuna tıkladığınızda bulunduğunuz il, ilçe, istediğiniz ders ve seviye ayrıca ücret,cinsiyet, tecrübe gibi daha birçok filtrelemeyi kullanarak hayalinizdeki öğretmene ulaşabilirsiniz.

Öğretmenin profilinde bulunan, talep gönder butonunu kullanarak hızlı bir şekilde talep oluşturup öğretmen ile iletişime geçebilirsiniz.
vizyonders.com'daki öğretmenim ile nasıl temasa geçerim?

Özel ders almak istediğiniz öğretmeninize gönderdiğiniz talep formu ile iletişime geçebilir ayrıca öğretmenin profilinden vizyonders.com üzerinden direk olarak bilgilendirme yapabilirsiniz.

Aradığım kriterlerde öğretmen veya ders bulamadığımda ne yapmalıyım?

Kriterlerinize uygun öğretmen veya ders bulamadığınız takdirde lütfen site yöneticilerine kriterleriniz ile birlikte iletişim kısmından bilgilendirme mesajı gönderiniz.

Öğretmenim talebime cevap vermediğinde ne yapmalıyım?

Öğretmenlerimize gönderdiğiniz tüm talepler anında ulaşmaktadır. Öğretmeniz cevap vermediğinde iletişim alanında yer alan iletişim formu ile mesaj gönderiniz.

Kurumsal

Hakkımızda

Neden Özel Ders ?

Bize Ulaşın

Üyelik
Ücretsiz Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Destek
Sık Sorulan Sorular
Ödeme Seçenekleri
Üyelik Sözleşmesi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi
Copyright © 2013 Vizyon Ders Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Takip edin