Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Vizyon Ders sorumlu değildir. Vizyonders.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Vizyonders.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 

Vizyonders.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Vizyonders.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Vizyonders.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Vizyonders.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, markalar, www.vizyonders.com  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Vizyonders.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Vizyonders.com  web sitesinin amacı, herhangi bir branşta ve konuda ders verebilecek yeterliliğe sahip olduğunu düşünen ve bu konuda gerekli altyapısının olduğunu iddia eden ders veren ile herhangi bir branşta ve konuda özel ders almayı düşünen kişilerin bir araya getirilmesine aracılık etmektir.  Vizyonders web sitesi aracılığıyla ders veren ile ders almak isteyenin iletişim ve koordinasyonunun sağlanmasından sonra Vizyonders'in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.  Ders veren ile ders almak isteyen arasındaki ilişkiden, alınan dersin içeriği, ders verenin yeterliliği, ders verme şartları ve nihayet aralarındaki ücretin tespiti ödenmesi ve takibinde Vizyonders'in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Gerek ders veren gerekse ders almak isteyen üyelik sözleşmesinin kabulüyle bu durumu da kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılır.

Vizyonders.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.