www.vizyonders.com
   
www.vizyonders.com
Öğretmen Ara
Özel Ders Ver
Test Çöz
Blog
    Anasayfa - Hakkımızda - İletişim  
Kurumsal
Hakkımızda
Neden Özel Ders ?
Kurumsal - Neden Özel Ders ?  
Neden Özel Ders ?
Özel ders, günümüzde etkili bir eğitim modelidir. Eğitimde en ileri seviyede olan ülkelerden biride Finlandiya'dır. Finlandiya dahil birçok ülkede bu sistem yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Özel ders, zamanın kıymetini bilenler içindir. Sadece trafikte kaybedilen zamanı düşünürsek bile zamanı doğru yönetebilmek adına hem öğrenci için hemde öğretmen için önemli bir israfı engellemiş olur. 
 
Özel ders, öğrenciye bireysel çözümler sunar. Öğretmen, öğrenciye birebir çalışmada seviyesine göre hitap edeceğinden kişiye özgü seviye belirlenir ve böylece öğrenci için ders çok daha kısa bir zamanda anlaşılır hale gelir.
 
Özel ders, sınavlara hazırlıkta en etkili öğrenme biçimidir. SBS, YGS, LYS gibi sınavlara girecek olan öğrenci konu eksikliklerini düzenli ve hızlı bir şekilde tamamlayıp deneme sınavlarına odaklanabilir.
 
Özel ders, zaman ve maliyet kavramlarının en ekonomik olarak buluştuğu çizgidir. Yıl içerisinde uygulanan diğer eğitim modelleri ekonomik gözükse dahi alınan dersin verimi ile ters orantılıdır.
Kurumsal

Hakkımızda

Neden Özel Ders ?

Bize Ulaşın

Üyelik
Ücretsiz Üye Ol
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Destek
Sık Sorulan Sorular
Ödeme Seçenekleri
Üyelik Sözleşmesi
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi
Copyright © 2013 Vizyon Ders Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Takip edin